Кожушок з хутра шиншили!
Поперечна викладка хутра.
Рукавчик 7/8
Комірець італійський апаш.
Довжина виробу 65см
Представлена модель виконана з найбільш цінних, висококонтрастних шкурок шиншили BLACK VELVET (чорний оксамит). Володіє найбільшою пружністю ворсу при цьому більш тонкого і ніжного, що робить виріб практично невагомим.
Хутро шиншили дуже популярний і входить в трійку лідерів найбільш красивих і дорогих хутр. Шиншиловий хутро завжди буде елітним і легко впізнаваним, завдяки своєрідній градієнтному забарвленні, м'якості, легкості і густою текстурою хутра. Хутро шиншили в останні роки вважається найціннішим і модним, насамперед завдяки своїй неповторній потрійний забарвленням, яку неможливо зімітувати. Пружний, ніжний, м'який, з красивими переливами - хутро шиншили підкорює серця модниць.
Хутро шиншили піддається фарбуванню в найбільш різноманітну колірну палітру, вдало комбінується з іншими матеріалами і хутрами, гармонійно виглядає з різного роду фурнітурою.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Фасон шуби | Напівшубок |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Тип матеріалу | Натуральний |
| Стан | Нове |
| Застібка | Гачки |
| Колір | Чорний |
- Ціна: Ціну уточнюйте

