Робота у воєнний час!
Компанія "Елітні міхові вироби" працює в воєнний час!
У теці компанії дуже великий асортимент шкіряних та хутряних виробів. У даний час ми можемо відправити товар, який в наявності на складі в безпечному місті України. Використайте збій по залишках зі складом, отже перед оплатою визначайте наявність речей на складі.
Працюємо за повною оплату на карту або р/с підприємства.
Запропонуємо послуги на пошив!
- Індивідуальний пошиття в віддаленому режимі. Наш менеджер проконсультується як правильно зняти мірки, покаже фото і відео на виміри. Вам буде легко оформити замовлення навіть у такий час!
- Обговоримо деталі за замовлення, менеджер заповнить бланк замовлення, де повністю пропише всі побажання! Сирьє і хутро на замовлення ви можете підтвердити в тілі режимі, фото і відео матеріалу вам відправлять по Вайберу, Вотсапу.
- Коли ви підтвердите своє замовлення, ви зможете оплатити 50% передоплати на пошиття виробів. Ми беремо в роботу. У процесі, якщо виникають питання від технолога, менеджер з вами обов'язково зв'яжеться для уточнення деталей.
- Під кінець пошивання, готове виріб ми фотографуємо перед оплатою і відсилаємо вам, на вказану адресу отримання. І з радістю чекаємо від вас відповіді по спільному завданні!
Ми всі дуже сподіваємося, що наша країна витримає будь-які агресії, ми будемо в усьому підтримувати економіку країни. Дякую, що ви вибираєте нашу компанію і дуже вдячні вам за підтримку! Разом ми сила! Разом ми Україна!
Контакти +38066945830 Надія, менеджер компанії!
- 8 БЕРЕЗНЯ ЗУСТРІЧАЄМО ЗНИЖКИ НА ХУТРЯНУ КОЛЕКЦІЮ ВІД ТМ "СОБОЛИНИ"!!!ДО ДНЯ 8 БЕРЕЗНЯ , ВЕСЬ БЕРЕЗЕНЬ ПРИГОЛОМШЛИВІ ЗНИЖКИ НА НАЯВНІСТЬ!!!! НА САЙТІ ХУТРЯНОЇ КОМПАНІЇ СОБОЛИНИ НА НАЯВНІСТЬ ЗНИЖКИ8 БЕРЕЗНЯ ЗУСТРІЧАЄМО ЗНИЖКИ НА ХУТРЯНУ КОЛЕКЦІЮ ВІД ТМ "СОБОЛИНИ"!!!
- КОМПАНІЯ SOBOLINI-ГОЛОВНИЙ СПОНСОР ЩОРІЧНОГО КОНКУРСУ КРАСИ "МІС ХАРКІВ"31 ТРАВНЯ 2019 В VICTORY CONCERT HALL ВІДБУВСЯ ФІНАЛ КОНКУРСУ "МІС ХАРКІВ 2019" КОМПАНІЯ SOBOLINI КОЖЕН РІК Є СПОНСОРОМ ПРОЕКТУ «МІС ХАРКІВ» , ЦЕ ВАЖЛИВЕ ДЛЯ НАС ЗАХІД, ОСКІЛЬКИ МИ НЕВІД'ЄМНА ЧАСТИНА ЦЬОГО КРАСИВОГО МІСТАКОМПАНІЯ SOBOLINI-ГОЛОВНИЙ СПОНСОР ЩОРІЧНОГО КОНКУРСУ КРАСИ "МІС ХАРКІВ"




